×

Konto do wpłat za zajęcia taneczne

Studio Tańca Joanna Dąbska 56114020040000300273442161

Honorujemy karty Multisport, Fit Profit, OK System

Szybki kontakt

Telefon: 512 143 779
Email: joanna.dabska@op.pl

Studio Tańca „Bonito” Joanna Dąbska
ul. Zana 19, Lublin

Otwórz w Google Maps

KIM JESTEŚMY?

Studio Tańca Bonito powstało z pasji i miłości do tańców i kultury latynoamerykańskiej.

Założycielką studia jest Joanna Dąbska, która po wielu latach zawodowej kariery tanecznej, wraz z Konradem Dąbskim, zdała egzaminy trenerskie i sędziowskie i aktualnie rozszerza swoją działalność o LA FAMILIA LUBLIN czyli klub tańca sportowego, przygotowując dzieci, młodzież oraz dorosłych do startów w turniejach tańca, rangi mistrzowskiej w kategoriach solo i tańcach par.

DOŚWIADCZENIE & PASJA

W oparciu o wieloletnie doświadczenie taneczne i trenerskie, Joanna Dąbska stworzyła wiele choreografii tanecznych , które prezentowali tancerze z wielu szkól tańca w Polsce, zdobywając tytuły Mistrzów Polski oraz Vice mistrzów i Mistrzów Świata w poszczególnych kategoriach tanecznych.

W 2004 roku zafascynowana salsą współtworzyła środowisko salsy i tańców karaibskich jako współwłaścicielka Studia Tańca Dąbscy, które jako jedyne w Lublinie propagowało salsę kubańską i ladies styling kształcąc wielu wspaniałych tancerzy i instruktorów.

Do dnia dzisiejszego dzięki swojej pasji i energii na tanecznych parkietach, zrzesza wielu miłośników latynoskiej muzyki oraz tańca, którzy rozwijają swoje umiejętności na kursach tańca, tworząc lubelskie środowisko taneczne.

JOANNA DĄBSKA

Zawodowa tancerka, choreograf, instruktor zumby i tańca sportowego oraz sędzia I kategorii w IDO Dance Organization free style oraz trener wielu par sportowych i formacji latynoamerykańskich

POCZĄTEK KARIERY
1997

Taneczny początek

Od 1997 roku posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną "S" w tańcu towarzyskim, jest czterokrotną Mistrzynią Polski Formacji Tanecznych pod okiem najlepszych profesorów folkloru i tańców karaibskich.

2006

Wyjazd na Kubę i Hawanę

W roku 2006 rozwijała swoje umiejętności taneczne pod okiem najlepszych profesorów folkloru i tańców karaibskich, podróżując na Kubę ( Havana ) i Dominikanę, pod okiem najlepszych profesorów folkloru i tańców karaibskich. W 2006 wygrała międzynarodowy casting taneczny spośród 100 uczestników.

2007

Występ w musicalu

W 2007 roku była tancerką niemiecko - amerykańskiego musicalu "Dirty Dance Fever" ,wraz z którym podróżowała po Europie występując w najsłynniejszych teatrach Europy, będąc również współtwórcą choreografii tanecznych podczas tournee.

2008

Program You Can Dance

W 2008 otrzymała rolę taneczną w produkcji kinowej TVN "Kochaj i Tańcz" , jest także choreografem popularnego programu tanecznego TVN : " You Can Dance" oraz "Taniec z Gwiazdami".

2017

Nowa droga

Aktualnie specjalizuje się w tańcach karaibskich prowadząc warsztaty taneczne na największych Europejskich Kongresach salsy ( Frankfurt, Bruksela, Wrocław, Warszawa) oraz założyłam Studio Taneczne Bonito.

2023

Aktualnie

Sędzia World Artistic Federation, trener Formacji Mistrzów Polski oraz Europy w kategorii Carribean show Juvenails , Carribean Synchro Dance Juvenails oraz Mistrzyń Świata bachata i salsa shine solo  Junior I i Juvenails II.
Uczestniczka II edycji programu TVN 7 "40 kontra 20"
AKTUALNIE

Osiągnięcia Taneczne

Joanny Dąbskiej

  • Czterokrotnie zdobyła tytuł Mistrza Polski formacji latynoamerykańskich jako tancerka i dwukrotnie jako II trener
  • Tytuł Akademickiego Vice Mistrza Polski w tańcach latynoamerykańskich w klasie międzynarodowej S
  • Finał Mistrzostw Polski par zawodowych w tańcach latynoamerykańskich
  • II miejsce na Otwartych Mistrzostwach Ukrainy par zawodowych w Kijowie
  • Tytuł Mistrza Okręgu Lubelskiego w każdej kategorii tanecznej w tańcach latynoamerykańskich
  • Trzykrotnie zajmowała czołowe lokaty w finałowej edycji Grand Prix Polski w tańcach latynoamerykańskich.
  • Razem z formacją dwukrotnie odbyła miesięczne tourne po Chinach występując przed wielotysięczną publicznością.

STUDIO TAŃCA BONITO W LICZBACH

1997

Początek kariery

4

Tytuły Mistrza Polski formacji latynoamerykańskich
jako tancerka

17+

stylów tańca uczonych przez Bonito

3000+

osób, które ukończyły kurs tańca

NAPISZ DO NAS

Zapraszamy do naszego Studia Tańca Bonito. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

NASI PARTNERZY

Asia Dąbska jest znakomitą tancerką i świetną nauczycielką. Bardzo angażuje się we wszystkie prowadzone zajęcia. Zaraża dużą dawką energii oraz motywacji by stawiać kolejne, coraz dalsze kroki. Polecam!

NINA TYRKA

Egurrola Dance Studio
Szkoła Tańca Bonito to znakomite miejsce na początek swojej przygody z tańcem, ale nie tylko. Asia podchodzi indywidualnie do każdego kursanta pomagając mu na różnych etapach kursu.

IZABELA TORRES

Torres Art Studio

Twoja opinia

Wasze opinie są dla nas bardzo ważne dlatego zachęcamy do dzielenia się swoimi uwagami poprzez nasz formularz kontaktowy
DO GÓRY